Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHINGA FIXARE 35MM, SURUB PT LEMN 6X80, DIBLU UNIVERSAL X1 8X40,SURUB LEMN VBU-PRO 4X60,SURUB LEMN V

Număr anunț
DA22134862
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,95 RON
Valoare atribuită
281,95 RON
Data publicării
19.12.2018 11:48
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,95 RON

din 281,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.