Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbat tuburi si suporturi led
- Număr anunț
- DA22132459
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Szent Istvan" comuna Saniob (CUI 22594397)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 31730000-2 · Echipament electrotehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,34 RON
- Valoare atribuită
- 840,34 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:48
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,34 RON
din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro