Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb si accesorii pentru autoturisme si autoutilitare
- Număr anunț
- DA22120169
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- MIHNE COM SRL (CUI RO6533991)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.110,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.110,15 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:59
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 07:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.110,15 RON
din 4.110,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro