Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner NR.36a CB436A 2000 PAG ORIGINAL HP LASERJET
- Număr anunț
- DA22141074
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239 RON
- Valoare atribuită
- 239 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 14:37
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239 RON
din 239 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro