Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse imprimanta

Număr anunț
DA22139592
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI ALBA (CUI 5531224)
Furnizor / câștigător
LICOMP SRL (CUI 16436678)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226,89 RON
Valoare atribuită
1.226,89 RON
Data publicării
19.12.2018 13:55
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.226,89 RON

din 1.226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.