Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare cartuse toner si role fax

Număr anunț
DA22139529
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,58 RON
Valoare atribuită
405,58 RON
Data publicării
19.12.2018 13:54
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,58 RON

din 405,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.