Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU BROTHER

Număr anunț
DA22138636
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,63 RON
Valoare atribuită
512,63 RON
Data publicării
19.12.2018 13:29
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,63 RON

din 512,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.