Ofertă refuzată Cumpărare directă

Imprimanta laser mono Canon MF429X, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), viteza 38ppm, d

Număr anunț
DA22134452
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.350 RON
Valoare finală
24.621,80 RON
Data publicării
19.12.2018 11:37
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.