Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL CANON, COD OEM C-EXV18, 8.400 PAG., CANON IR 1018

Număr anunț
DA22134025
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROTECTIE A PLANTELOR BUCURESTI (CUI 12194458)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,82 RON
Valoare atribuită
24,82 RON
Data publicării
19.12.2018 11:27
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,82 RON

din 24,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.