Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DR-2401-c (DR2401-c) cilindru (drum) compatibil Brother pt HL-L2312D/DCP-L2512D/MFC-L2712DN-12.000 p
- Număr anunț
- DA22133901
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355 RON
- Valoare atribuită
- 355 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:24
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
355 RON
din 355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro