Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TN2320(TN-2320) CARTUS TONER BLACK (3400 PAG) COMPATIBIL 100% NOU BROTHER DPC 2500 2520 2540 HL2300
- Număr anunț
- DA22124686
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 15:54
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro