Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform Oferta

Număr anunț
DA22122862
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709,10 RON
Valoare atribuită
709,10 RON
Data publicării
18.12.2018 15:02
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709,10 RON

din 709,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.