Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INEL PLASTIC 10MM ALB/NEGRU PT.65 COLI 100/CUT FELLOWES
- Număr anunț
- DA22142405
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,90 RON
- Valoare atribuită
- 219,90 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 15:15
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,90 RON
din 219,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro