Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE, BIROTICA, CONSUMABILE

Număr anunț
DA22128924
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Bacau (CUI 15370567)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
30192920-6 · Lichid corector (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,55 RON
Valoare atribuită
1.302,55 RON
Data publicării
19.12.2018 09:18
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,55 RON

din 1.302,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.