Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTOP LENOVO INTEL CORE I5, 8GB RAM, SSD 250GB

Număr anunț
DA22142636
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
NOARIM GROUP SRL (CUI RO19754714)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
19.12.2018 15:22
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.