Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM PC / CALCULATOR / COMPUTER
- Număr anunț
- DA22140279
- Autoritate contractantă
- Comuna Furculesti (primaria furculesti) (CUI 4652767)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.465,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.465,17 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 14:13
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.465,17 RON
din 1.465,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro