Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser color KONICA MINOLTA BIZHUB C227 cu RADF DF628 , tonere si masa

Număr anunț
DA22139083
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SLOBOZIA (CUI 18345487)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
8.900 RON
Data publicării
19.12.2018 13:42
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.900 RON

din 8.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.