Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS VivoBook 15 X542UA-DM597R, Intel Core i5-8250U, 15.6inch, RAM 4GB, HDD 500GB, Intel UHD

Număr anunț
DA22138068
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
19.12.2018 13:14
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.