Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL OKI MB472DNW

Număr anunț
DA22137826
Autoritate contractantă
Orasul Bechet (Primaria) (CUI 4941390)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI RO18589139)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.898,32 RON
Valoare atribuită
1.898,32 RON
Data publicării
19.12.2018 13:07
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.898,32 RON

din 1.898,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.