Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2712DN, A4, Duplex, Retea

Număr anunț
DA22137484
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD (CUI 17344343)
Furnizor / câștigător
DMI IT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO22405480)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
19.12.2018 12:58
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.