Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser mono Lexmark MS317DN, A4, Duplex
- Număr anunț
- DA22134723
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,30 RON
- Valoare atribuită
- 277,30 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:45
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,30 RON
din 277,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro