Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform anunt ADV1056409
- Număr anunț
- DA22133873
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.199,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.199,33 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:24
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.199,33 RON
din 1.199,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro