Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet computer-laptop
- Număr anunț
- DA22133694
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MEHEDINTI (CUI 4761136)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.756,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.756,13 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:19
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.756,13 RON
din 1.756,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro