Ofertă acceptată Cumpărare directă

Periferic multifunctional laser color A4

Număr anunț
DA22126634
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vrancea (CUI 37460920)
Furnizor / câștigător
BIOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 17658427)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.345 RON
Valoare atribuită
2.345 RON
Data publicării
18.12.2018 20:42
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 20:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.345 RON

din 2.345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.