Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE COPIATOR LASER MONOCROM A4/A3

Număr anunț
DA22126607
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982,35 RON
Valoare atribuită
1.982,35 RON
Data publicării
18.12.2018 20:10
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 21:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.982,35 RON

din 1.982,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.