Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M426fdn, laser monocrom A4, fax, duplex, retea, ADF (F6W14A)

Număr anunț
DA22125791
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA PRAHOVA (CUI 12402290)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.347 RON
Valoare atribuită
1.347 RON
Data publicării
18.12.2018 16:48
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 17:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.347 RON

din 1.347 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.