Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Calculator Computer Desktop HP Intel i5 7500 RAM 4GB HDD 500GB Monitor 21.5

Număr anunț
DA22123552
Autoritate contractantă
Grup Scolar George Valsan (CUI 4343044)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974,79 RON
Valoare atribuită
1.974,79 RON
Data publicării
18.12.2018 15:19
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974,79 RON

din 1.974,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.