Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD EXTERN 1TB USB3.0

Număr anunț
DA22122912
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sanitar "VASILE VOICULESCU (CUI 12555722)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728 RON
Valoare atribuită
728 RON
Data publicării
18.12.2018 15:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728 RON

din 728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.