Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo IdeaPad 330-15IKB, Intel Core i5-7200U pana la 3.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB,
- Număr anunț
- DA22121563
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.048 RON
- Valoare atribuită
- 6.048 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:32
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.048 RON
din 6.048 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro