Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Asus X541UA-DM1223, 15.6 FHD (1920X1080), Anti-Glare (mat), Intel Core I3-7100U

Număr anunț
DA22116240
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,61 RON
Valoare atribuită
1.512,61 RON
Data publicării
18.12.2018 12:24
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,61 RON

din 1.512,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.