Ofertă refuzată Cumpărare directă

Laptop15.6" 250 G6, i5-7200U, 8GB DDR4, 256GB SSD

Număr anunț
DA22106628
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,60 RON
Valoare finală
2.098,60 RON
Data publicării
18.12.2018 08:15
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.