Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cadouri Craciun

Număr anunț
DA22140863
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
Furnizor / câștigător
GERPAN S.R.L. (CUI RO11510463)
Cod CPV
15893100-5 · Preparate alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.595,80 RON
Valoare atribuită
15.595,80 RON
Data publicării
19.12.2018 14:31
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.595,80 RON

din 15.595,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.