Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta intemperii exterior (9.5m

Număr anunț
DA22124004
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,18 RON
Valoare atribuită
878,18 RON
Data publicării
18.12.2018 15:32
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,18 RON

din 878,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.