Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatie termica pentru Scoala Gimnaziala NR 1 Dalga Gara Judetul Calarasi

Număr anunț
DA22131232
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 1 DALGA GARA (CUI 23923099)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.567,23 RON
Valoare atribuită
13.567,23 RON
Data publicării
19.12.2018 10:16
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.567,23 RON

din 13.567,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.