Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS NJOY 650 VA 360 W

Număr anunț
DA22126616
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,74 RON
Valoare atribuită
369,74 RON
Data publicării
18.12.2018 20:15
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 20:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,74 RON

din 369,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.