Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj pompa recirculare 18,5 kw,

Număr anunț
DA22122511
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
TERMOSUD SERVICE SRL (CUI RO16694685)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.733 RON
Valoare atribuită
1.733 RON
Data publicării
18.12.2018 14:53
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 17:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.733 RON

din 1.733 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.