Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Generator electric AGT 6851 DSEA , putere 5 kVA
- Număr anunț
- DA22121803
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROTEASA (CUI 5102338)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 31121200-2 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin scanteie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.705,05 RON
- Valoare atribuită
- 4.705,05 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:38
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.705,05 RON
din 4.705,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro