Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii montaj sistem antiefractie

Număr anunț
DA22135022
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FURNICUTA NR 3 ZARNESTI (CUI 29413153)
Furnizor / câștigător
BRADMIN SERVICES TECH SRL (CUI 35356524)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.600 RON
Valoare atribuită
8.600 RON
Data publicării
19.12.2018 11:53
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.600 RON

din 8.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.