Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Espressor manual DE LONGHI ECP 31.21, 1.1l, 1100W, negru
- Număr anunț
- DA22090093
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,71 RON
- Valoare atribuită
- 369,71 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 10:10
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369,71 RON
din 369,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro