Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE INTRETINERE IARNA
- Număr anunț
- DA22121346
- Autoritate contractantă
- Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.842,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.842,86 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:27
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.842,86 RON
din 2.842,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro