Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta AutoCAD 2019 - including specialized toolsets AD– abonament Nou AutoCAD ce include toate opt

Număr anunț
DA22131484
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.100,76 RON
Valoare atribuită
71.100,76 RON
Data publicării
19.12.2018 10:23
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.100,76 RON

din 71.100,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.