Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor

Număr anunț
DA22125526
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
Cod CPV
32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.513,81 RON
Valoare atribuită
37.512,96 RON
Data publicării
18.12.2018 16:28
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 17:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.512,96 RON

din 37.513,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.