Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEL ECOGRAF 1L

Număr anunț
DA22131278
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425 RON
Valoare atribuită
425 RON
Data publicării
19.12.2018 10:17
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425 RON

din 425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.