Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kituri reactivi şi materiale de laborator pt LSVSA (lot 13, 20 și 22) - ADV1052375
- Număr anunț
- DA22122459
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.780 RON
- Valoare atribuită
- 3.780 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:52
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.780 RON
din 3.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro