Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CIPRO QUIN 500MG X 10CPR FILM ANTIBIOTICE (CIPROFLOXACINUM)
- Număr anunț
- DA22116321
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,80 RON
- Valoare atribuită
- 202,80 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:26
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
202,80 RON
din 202,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro