Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zaldiar (R) 37.5mg+325mg x 20cpr. film.
- Număr anunț
- DA22116152
- Autoritate contractantă
- Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141,72 RON
- Valoare atribuită
- 141,72 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:22
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
141,72 RON
din 141,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro