Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de informare și publicitate pentru proiectul “Fazarea proiectului Iaz Batal - 30ha Tg.Mures
- Număr anunț
- DA22093057
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.220 RON
- Valoare atribuită
- 50.220 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:20
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.220 RON
din 50.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro