Ofertă acceptată
Cumpărare directă
set lamele stergator dacia logan 1,2
- Număr anunț
- DA22138159
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.568 RON
- Valoare atribuită
- 1.568 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 13:16
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.568 RON
din 1.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro