Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cardan VW Transporter T5 2012

Număr anunț
DA22137751
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
Cod CPV
34321100-4 · Osii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890,76 RON
Valoare atribuită
1.890,76 RON
Data publicării
19.12.2018 13:06
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890,76 RON

din 1.890,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.