Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jante Aliaj DEZENT, anvelope PIRELLI-P7 CINTURATO

Număr anunț
DA22137404
Autoritate contractantă
Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI RO24582488)
Furnizor / câștigător
TIRES AND PARTS SRL (CUI RO35056829)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.443,36 RON
Valoare atribuită
3.443,36 RON
Data publicării
19.12.2018 12:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.443,36 RON

din 3.443,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.